Pracownik produkcji okien aluminiowych
Euro Workx
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Euro Workx, belgijska firma specjalizująca się w stolarce PCV i aluminium, pilnie poszukuje jednego doświadczonego pracownika produkcyjnego i / lub instalatora do naszej lokalizacji w Zelzate.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Wymagania : ✔️ umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ✔️ umiejętność czytania rysunków technicznych, ✔️ umiejętność pracy w zespole, ✔ uczciwość, poświęcenie, ✔ Chęć do pracy i rozwoju.

oferta : ✔️ warunki pracy. ✔️Możliwość samochodu służbowego. ✔️ Możliwa kontynuacja kursów. ✔️ Samozatrudnieni są mile widziani.

 • Możliwa jest również praca elastyczna / weekendowa ? Euro Workx, belgijska firma specjalizująca się w stolarce PCV i aluminium, pilnie poszukuje doświadczonych pracowników produkcyjnych i / lub instalatorów do naszej lokalizacji w Zelzate.
 • Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się z nami skontaktować. Wymagania : ✔️ umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ✔️ umiejętność czytania rysunków technicznych, ✔️ umiejętność pracy w zespole, uczciwość, pracowitość, ✔ Chęć do pracy i rozwoju.

  oferta : ✔️ warunki pracy. ✔️Możliwość samochodu służbowego. ✔️Możliwość śledzenia sesji szkoleniowych. ✔️ Samozatrudnieni są mile widziani.

 • Możliwa jest również praca elastyczna / weekendowa ✔️ Doświadczenie z aluminium firmy Reynaers to jeden plus
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku