Młodszy księgowy w Dziale Usług Księgowych
KPMG
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zatrudniony Pracownik dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych klientów KPMG.

Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych pracownicy działu zajmują się m.in. : przygotowywaniem deklaracji podatkowych, raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz standardami rachunkowości przyjętymi przez klienta, kontaktują się z urzędami skarbowymi oraz asystują klientom przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i badaniach sprawozdań finansowych.

Twój zakres obowiązków :

  • Wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz raportów dla potrzeb konsolidacyjnych i zarządczych klientów KPMG
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej
  • Udział w prowadzeniu rozliczeń deklaracji VAT, CIT, PIT
  • Przygotowywanie dokumentacji do audytorów i kontroli skarbowej
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, raportowanie do GUS)
  • Oczekujemy :

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (np. : finanse, rachunkowość)
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w księgowości
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów księgowych i podatkowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii księgowej
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Dyspozycyjności i zaangażowania
  • Motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • Bardzo dobrej umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pracując dla klientów różnych branż
  • Zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna)
  • Hybrydowy model pracy stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Wsparcie doświadczonego pracownika w pierwszych miesiącach pracy
  • KPMG w Polsce

    KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

    2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.