spedytor
Omida S.A.
Głogów, dolnośląskie
2 d. temu
source : FACHPRACA
  • Oferta #H4link main font-family : "Open Sans"; padding-bottom : 15px; border-radius : 5px; width : 100%; max-width : 900px;
  • display : flex; flex-direction : column; margin : 0 auto; font-size : 16px; line-height : 1.3em; margin-bottom : 5px; color : #000;
  • position : relative; .H4link blok display : flex; flex-direction : column; .H4link alone text font-size : 12px; color : rgba(0, 0, 0, 0.

  • 70); margin : 0px; text-align : center; .H4link title font-size : 24px; font-weight : 700; color : #6CBF57; padding : 0; padding-bottom : 7px;
  • margin : 0; text-align : center; line-height : 1.3; .H4link region margin : 0 0 54px 0; font-size : 16px; color : rgba(0, 0, 0, 0.

  • 85); text-align : center; .logo-at-the-top padding : 0; margin-top : 20px; display : flex; justify-content : center; align-items : center;
  • logo-at-the-top img max-width : 297px; max-height : 115px; .H4link offer margin : 0 0 15px; text-align : center; .H4link list padding : 0 0 20px;
  • margin : 0 auto; width : 100%; max-width : 720px; display : flex; flex-direction : column; .H4link list p margin : 0 .H4link list : last-of-type margin-bottom : 70px;
  • H4link list ol padding : 20px 0 0 20px; margin : 0; .H4link list ul list-style : none; padding : 20px 0 0 15px; margin : 0;
  • H4link list ul li : : before content : " 2022"; position : absolute; color : rgba(108, 191, 87, 0.35); font-weight : bold;
  • display : inline-block; font-size : 25px; margin-left : -16px; .H4link list ul li position : relative; .H4link description max-width : 720px;
  • margin : 12px auto 35px; font-size : 14px; .H4link description p margin : 0; .H4link container display : flex; justify-content : center;
  • H4link aplikuj display : flex; justify-content : center; align-items : center; background-color : rgb(108, 191, 87); width : 200px;
  • height : 37px; border : none; border-radius : 4px; box-shadow : 0px 3px 1px -2px rgba(0,0,0,0.2); margin : 30px 0 52px; cursor : pointer;
  • text-decoration : none; color : white; font-weight : 600; media (max-width : 480px) .H4link list padding : 0 20px 10px; width : calc(100% - 40px);
  • green-offer max-width : 281px; text-align : left; padding-left : 20px; .H4link description margin : 12px 20px 35px; .H4link description p margin : 0;
  • H4link alone text margin-top : 0; .H4link offer margin : 50px 20px 20px; .H4link aplikuj margin : 27px 50px 73px; position : initial;
  • Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

    spedytor

    Miejsce pracy : Głogów

    Jeżeli chcesz :

  • pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • w marce cenionej przez Klientów i przewoźników,
  • pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,
  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia na stanowisku Spedytora Krajowego / Międzynarodowego,
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,
  • umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomości języka angielskiego i prawa transportowego,
  • umiejętności pozyskiwania klientów i zleceń transportowych.
  • Zadania :

  • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,
  • pozyskiwanie nowych zleceń transportowych i klientów,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.
  • Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie na adres hr omida.pl

    Zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

    05.2016) informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Omida S.A. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie : art.

    6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  • ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji.
  • Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające.

    Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

    Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę :

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

    05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.