Glazurnik/płytkarz Holandia, od 2510 EUR netto m-c - Apeldoorn, Holandia
Fareon - Z Nederland B.V.
Bialystok, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Glazurnik / płytkarz Holandia, od 2510 EUR netto miesięcznie, mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Fareon-Z Nederland B.

V. Miejsce pracy : Holandia Rodzaj zatrudnienia : pelen etat / full time Data rozpoczęcia : natychmiast Wynagrodzenie (netto) : od 2510 euro netto / m-c, od 18 euro / godz.

dla ZZP Opis stanowiska, prawa i obowiązki Oferujemy prace związane z układaniem płytek w nowych domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej (szkoły, sklepy i placówki medyczne) głównie w okolicach Rotterdamu.

Praca z różnymi rozmiarami płytek, od 15x15 cm i więcej, kandydat musi być niezależny i musi spełniać standardy od 15m2 dziennie.

Praca polega na przygotowaniu materiałów i, jeśli to konieczne, wykończeniu powierzchni, ułożeniu nawierzchni (łazienki i toalety, kuchnie).

W przypadku osób pracujących w parach, każdy musi być w stanie pracować niezależnie, wymagany jest samochód oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy : Praca na umowe holenderska : - od 540 euro netto tygodniowo za podstawowe 40 godzin, - dodatek wakacyjny około 110 EUR miesięcznie, - możliwy dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego (zorgtoeslag) ok.

70 EUR miesięcznie, - łącznie około 2510 EUR netto miesięcznie za przepracowane podstawowe 40 godzin - zjazdy do Polski w porozumieniu z firmą, zwykle co 5 tygodni, - zakwaterowanie zapewnione i opłacone, - ubezpieczenie zdrowotne, - opłacone składki chorobowe, społeczne, emerytalne, - możliwość otrzymywania dodatków (np.

dodatków na dzieci) - osoba kontaktowa i pomoc w Holandii, - standardowy czas pracy wynosi 40 godzin tygodniowo, w przypadku nadgodzin ustalanych zgodnie z potrzebą budowy całkowita płaca wzrasta zgodnie z prawem Wlasna działalność / ZZP : od 18 EUR / godz.

cotygodniowe faktury / rozliczenia Wymagania : Jezyk angielski lub niemiecki lub holenderski na poziomie B1 (podstawowy+ / sredniozaawansowany) prawo jazdy kategorii B oraz wlasne auto 3 lata doświadczenia VCA

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku