Szukam sprzedawcy na cały etat
Netto
Komorniki, Wielkopolskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację.

W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na ty , nie tworzymy podziałów na dyrektorów i całą resztę .

W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach.

Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo?

Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Sprzedawca Co możemy ci zaoferować?

Wynagrodzenie i premię zawsze na czas, Umowę o pracę bez okresu próbnego, Pracę na pełen etat lub jego część Ty decydujesz!, Ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach, Bony świąteczne, Nagrody jubileuszowe, Fajne imprezy firmowe integracyjne i nie tylko , Paczki dla Twoich dzieci, W pełni wyposażone zaplecze socjalne, w którym szybko przygotujesz posiłek, wypijesz kawę i herbatę, Dla ambitnych możliwości awansu, wsparte systemem profesjonalnych szkoleń.

Czym będziesz się zajmować? Dla nas najważniejszy jest klient jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem, Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki, Wykładaniem towarów na półki, Utrzymaniem estetycznego wyglądu sklepu, Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie).

Dołącz do nas jeśli lubisz ludzi, masz w sobie pokłady energii i chcesz się rozwijać. Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp.

z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku