Pracownik gospodarczy (k/m)
Trenkwalder
Wrocław
2 d. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • utrzymanie czystości w strefie produkcyjnej (strefa o podwyższonej klasie czystości),
  • utrzymanie czystości na terenie firmy : biura, podłogi, szyby w biurach, magazyn, pomieszczenia gospodarcze,
  • utrzymanie czystości sanitariatów,
  • praca przy użyciu maszyn i urządzeń sprzątających,
  • zaopatrywanie sanitariów w środki higieniczne,
  • zaopatrywanie bufetu firmowego w produkty spożywcze,
  • utrzymanie czystości bufetu oraz stołówki,
  • praca w oparciu o ogólne instrukcje stanowiskowe,
  • dbanie o czystość maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg.
  • Wymagania :

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,
  • dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • otwartość na naukę obsługi nowych maszyn / urządzeń,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość zasad dobrej praktyki wytwarzania.
  • Oferujemy :

  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwości rozwoju.
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura Trenkwalder przy ul. Oławskiej 27-29 we Wrocławiu. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

    Bliższe informacje pod numerem telefonu 602 142 899.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.