pracownik produkcji B/S/H
Randstad Polska sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stałe? Chcesz się stać częścią zgranego zespołu? Obecnie do fabryki producenta sprzętu gospodarstwa domowego, marek takich jak zelmer, siemens czy bosch, poszukujemy osób na stanowisko : pracownik produkcji.

oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia 17 -20 zł brutto możliwość rozwoju oraz awansu pracę w systemie III zmianowym stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B / S / H po 3 miesiącach praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143 zadania montaż komponentów obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej, kontrola wizualna produktu dbanie o bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy oczekujemy zdolności manualnych i technicznych, dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym pozytywnego nastawienia, chęci nawiązania długofalowej współpracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz! Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku