Junior Cloud Security Specialist
Accenture
Warsaw, Poland
1 d. temu

Job Description

Czy chciałbyś stać się częścią zespołu, który pomaga największym firmom w kraju i na świecie zadbać o bezpieczeństwo kompleksowych przedsięwzięć transformacyjnych, w tym migracji do chmury?

W zespole Cloud Security nie boimy się wyzwań, a naszych klientów wspieramy kompleksowo poprzez projektowanie, budowę i optymalizację architektury bezpieczeństwa, hardeningu usług chmurowych, migracji środowisk do chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru Cloud Security.

Na co dzień współpracujemy z największymi na świecie dostawcami rozwiązań chmurowych oraz rozwiązań wspierających bezpieczeństwo środowiska chmurowego.

Nasz zespół stanowi pomost pomiędzy wyspecjalizowanymi działami biznesowymi i technicznymi oraz kadrą zarządzającą po stronie klienta.

Dołącz do naszego zespołu, jeżeli jesteś osobą o szerokich zainteresowaniach, lubisz rozwiązywać nieszablonowe problemy, nie boisz się podejmowania decyzji o dużej wadze i potrafisz wytłumaczyć złożone zagadnienia w prosty sposób Accenture Security zaoferuje Ci jedną z najciekawszych ścieżek rozwoju dostępnych na polskim rynku.

Pracujmy wspólnie, aby każdego dnia podnosić poziom bezpieczeństwa naszych klientów i kluczowych sektorów gospodarki!

Czym będziesz się zajmować?

Pracując w naszym zespole weźmiesz udział w realizacji ciekawych i nieszablonowych projektów dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa chmury.

Twoje przyszłe zadania mogą dotyczyć

współpracy z doświadczonymi architektami przy projektowaniu architektury bezpieczeństwa środowisk chmurowych,

konfiguracji wybranych usług bezpieczeństwa chmury, jak np. :

usług monitorowania bezpieczeństwa (narzędzia monitoringu chmurowego, np. Azure Monitor, Azure Sentinel, GCP Operations, itp)

zarządzania tożsamością i dostępem (RBAC, MFA, SSO, CASB)

szyfrowania danych (at rest, in motion)

hardeningu bezpieczeństwa usług

bezpieczeństwa sieciowego,

pracy z narzędziami klasy Infrastructure as Code np. Hashicorp Terraform, Jenkins, GitHub,

konfiguracji rozwiązań wspierających proces DevSecOps,

i wielu innych aspektów cyberbezpieczeństwa związanych z konsumpcją usług chmurowych, o których jeszcze dziś nie słyszeliśmy, a które staną się codziennością w najbliższej przyszłości, wśród globalnych liderów rynkowych.

Nie przejmuj się, jeśli któreś z powyższych obszarów jest dla Ciebie czymś nowym. Poszukujemy ludzi zarówno bardziej doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero niedawno rozpoczęli karierę i planują rozwój w kierunku Cloud Security.

Qualifications

Czego od Ciebie oczekujemy?

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz polskiego, gdyż projekty realizujemy zarówno dla klientów w Polsce jak i na całym świecie.

Podstawowej wiedzy o środowiskach chmurowych oraz wykorzystywanych w nich mechanizmach bezpieczeństwa.

Ciągłej chęci nauki oraz doskonalenia swoich umiejętności.

Co jest dla nas mile widziane?

Doświadczenie we wdrażaniu, rozwoju, zarządzaniu czy zabezpieczeniu środowisk chmurowych, w szczególności Microsoft Azure lub Google Cloud Platform.

Umiejętności techniczne i doświadczenie w zagadnieniach bezpieczeństwa niezwiązanych ze środowiskiem chmurowym, np. dot.

monitorowania bezpieczeństwa, zarządzania incydentami bezpieczeństwa, zarządzania podatnościami, szyfrowania czy zabezpieczania sieci.

Doświadczenie i wiedza z obszarów infrastrukturalnych takich jak administracja i automatyzacja zarządzania infrastrukturą IT, wirtualizacja (systemów i sieci).

Co możemy Ci zaoferować?

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych.

Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej).

Indywidualne wsparcie Career Counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji)

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500 z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

Employee Assistance Program bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.

Płatny program poleceń pracowników.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp.

z z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych .

Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku