Pracownik magazynu #124; 20 zł brutto/h i premia do 15% #124; Umowa o pracę
Adecco Poland Sp. z o.o.
Wałbrzych, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, ta oferta jest dla Ciebie.

Miejsce pracy : Bielany Wrocławskie

Pracownik magazynu 20 zł brutto / h i premia do 15% Umowa o pracę

Oferujemy :

  • wynagrodzenie 20 zł brutto / h i premia miesięczna do 15%,
  • coroczny przegląd i wzrost wynagrodzeń,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • płatne nadgodziny,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • obiad za 1 zł,
  • praca 4 dni w tygodniu po 10h,
  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • wymiar 26 dni urlopu dla każdego,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do szkoleń, świadczenia na święta oraz dla dzieci),
  • darmowy transport z i do pracy,
  • Poleć pracownika, a zarówno Ty jak i on otrzymacie po 1000 złotych brutto!*

  • Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie.
  • Jeśli nie masz uprawnień do obsługi wózka widłowego - możesz je wyrobić bezpłatnie!

    Wymagania :

  • ukończone 18 lat,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • brak przeciwwskazań do stania / chodzenia przez 10 godzin.
  • Obowiązki :

  • praca w magazynie,
  • kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie / odbieranie towarów,
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki
  • Zadzwoń lub napisz i umówimy się na spotkanie 723 190 003 i 723 190 018.

    Biuro rekrutacyjne - Adecco, ul. Podwale 62 we Wrocławiu.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych