Monter instalacji pożarowych tryskaczowych
Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

OpisTHOR® firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 20 lat wspieramy naszych klientów w branży instalacji zaopatrzeniowych w domach, budynkach gospodarczych i przemysłowych zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach budowlanych.

Z jednoosobowej działalności, staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. Obecnie ponad 1000 THORian pracuje w całych Niemczech.

Czy chce Pan / i dołączyć do THOR®?Pakiet pracowniczny THOR® : niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony atrakcyjne wynagrodzenie i dieta do 30 dni urlopu w roku samochód firmowy z kartą paliwową prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe Tablet pracowniczy THOR® z dostępem do internetu, telefonem i nawigacją praca w stałych zespołach elastyczne modele pracy odzież robocza od engelbert strauss® indywidualna polskojęzyczna osoba do kontaktu również w weekendy organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę środki ochrony indywidualnej PLUS CARD (status pacjenta prywatnego dla Pana / i oraz rodziny w niemieckich klinikach partnerskich.

możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji w Akademii THOR® firmowe ubezpieczenie emerytalne nagrody specjalne w sklepie THOR&morePotrzebujemy Pana / i wsparcia przy : montazu instalacji przeciwpozarowej , tryskaczowej To charakteryzuje idealnego pracownika THOR® : dyplom potwierdzający kwalifikacje np.

monter przewodów rurowych, lub spawacz i / lub wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie aktualne uprawnienia spawalnicze mile widziane (TIG, MAG, gazowe, autogen, elektroda otulona, spawanie z lustrem, spawanie z kontrolą radiologiczną) umiejętność czytania rysunków izometrycznych umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz orientacja na klienta prawo jazdy kategorii B gotowość do prac montażowych dobra znajomość języka niemieckiegoSzukamy również techników serwisowych i majstrów!Cieszymy się na Państwa aplikacje!Nazwa zawodu obowiązuje w równym stopniu dla form żeńskich, męskich i neutralnych.

Została użyta wyłącznie dla zapewnienia lepszej czytelności.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku