Pracownik Gospodarczy
Prowen Dariusz Ruhs
Chojnice, Niemcewicza 22, chojnicki, pomorskie, Polska
1 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków : 1. Układanie i realizowanie rozkładu dnia dla dzieci w swojej grupie.

2. Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych dzieci.

3. Karmienie dzieci w oznaczonych rozkładem dnia godzinach, wyrabianie u dzieci starszych nawyków prawidłowego i samodzielnego jedzenia.

4. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci, odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i czuwanie nad jego przebiegiem.

5. Kontrolowanie stanu zabawek i pomocy wychowawczych, czuwanie nad ich właściwym używaniem, systematycznym uzupełnianiem i konserwacją.

6. Dbanie o estetyczny wygląd sal zabaw i pomieszczeń towarzyszących.

7. Współpraca z wychowawcą i innymi specjalistami zatrudnionymi w Placówce w zakresie utrzymania dobrego stanu zdrowia dzieci.

8. Bieżące monitorowanie stanu zdrowia dzieci i wykonywanie zaleceń lekarskich.

9. Czuwanie nad jakością i ilością wydawanych wychowankom posiłków (w tym diet specjalnych).

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE

Wymiar etatu : 1

Zmianowość : jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu : 40

Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 01.06.2022

Wynagrodzenie brutto : od 3 400 do 3 600 PLN umowa na czas okreslony, docelowo na czas nieokreślony

równoważny czas pracy, wydłużony do 12 godzin

System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód : pozostali opiekunowie dziecięcy

Typ propozycji :

Zapewnienie wyżywienia : NIE

Zapewnienie zakwaterowania : NIE

Zatrudnienie od zaraz : NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE

Wykształcenie :

  • średnie ogólnokształcące
  • Znajomość języków :

    Zawód :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków :

    Zawód :

    Inne wymagania :

  • wymagania : wykształcenie średnie, co najmniej roczny staż pracyWymagania niezbędne : 1. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
  • 2. Nienaganna postawa etyczna.3. Obywatelstwo polskie.4. Brak pozbawienia władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona.

    5. Wypełnianie obowiązku alimentacyjnego - w przypadku gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego.6. Brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    7. Zdolność do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej w zawodzie opiekunki dziecięcej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.

    8. Nieposzlakowana opinia. Pożądane cechy kandydata : 1. Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.2. Wysoka kultura osobista.

    3. Wrażliwość oraz kierowanie się w podejmowanych działaniach dobrem dziecka i poszanowaniem jego praw.4. Cierpliwość.5. Odpowiedzialność i rzetelność.

    Liczba miejsc pracy : 1

    w tym dla niepełnosprawnych : 0

    Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy : NIE

    Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) : NIE

    Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP : NIE

    Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia : 29.04.2022