Zatrudnię elektroników z pasją w zawodzie i chęcią rozwoju
TOMED LUBLIN
Lublin, Lubelskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję do pracy elektroników z bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z czytaniem schematów, projektowaniem , testowaniem analogowych i cyfrowych układów elektronicznych , mile widziana umiejętność programowania i znajomość języka angielskiego , zorganizowanie w pracy i komunikatywność.

Wykształcenie dobre techniczne lub wyższe z zakresu elektronika , automatyka , telekomunikacja lub pokrewne. Oferujemy stałą pracę w miłej atmosferze z możliwością szkoleń i rozwoju zawodowego.

Ciekawa praca stacjonarna jak i w terenie u Klienta. Kontakt z sympatycznymi osobami. Zarobki bardzo dobre, uzależnione od umiejętności i zaangażowania w rozwój własny i firmy.

Możliwość dodatkowych udogodnień socjalnych w przypadku wykazywania inicjatywy i wkładu własnego. Zapraszamy wszystkich ambitnych i odpowiedzialnych spełniających powyższe kryteria do złożenia swojej aplikacji na stanowisko inżyniera / technika serwisu. TOMED LUBLIN Związkowa 3B

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku