Zatrudnię elektroników z pasją w zawodzie i chęcią rozwoju
TOMED LUBLIN
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję do pracy elektroników z bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z czytaniem schematów, projektowaniem , testowaniem analogowych i cyfrowych układów elektronicznych , mile widziana umiejętność programowania i znajomość języka angielskiego , zorganizowanie w pracy i komunikatywność.

Wykształcenie dobre techniczne lub wyższe z zakresu elektronika , automatyka , telekomunikacja lub pokrewne. Oferujemy stałą pracę w miłej atmosferze z możliwością szkoleń i rozwoju zawodowego.

Ciekawa praca stacjonarna jak i w terenie u Klienta. Kontakt z sympatycznymi osobami. Zarobki bardzo dobre, uzależnione od umiejętności i zaangażowania w rozwój własny i firmy.

Możliwość dodatkowych udogodnień socjalnych w przypadku wykazywania inicjatywy i wkładu własnego. Zapraszamy wszystkich ambitnych i odpowiedzialnych spełniających powyższe kryteria do złożenia swojej aplikacji na stanowisko inżyniera / technika serwisu. TOMED LUBLIN Związkowa 3B

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku