DORĘCZYCIEL GRYFINO- WYSOKI DODATEK MOTYWACYJNY!!!
FUNDACJA AKTYWIZACJA
Gryfino, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

PRACA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI WYSOKI DODATEK MOTYWACYJNY!!! Agencja Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osób na stanowisko : - pracownik obsługi klienta, Nie masz pracy i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

 • Koniecznie zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie pracę i przygotujemy Cię do niej!!! Na Twój dzień będzie się składać : - obsługa klientów w zakresie usług spedycyjnych i finansowych, - aktywna sprzedaż produktów, - rejestracja danych w komputerze, - sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.
 • Gwarantujemy : - wsparcie specjalistów, - opiekuna zatrudnienia, - dodatki finansowe do 600 zł, - kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np.

  informatyczne, prawo jazdy, - zakup np. sprzętu rehabilitacyjnego. Ponadto zapewniamy : - stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, - pensję zawsze na czas i premię miesięczną, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku , - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku