Inżynier Produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Mrągowo
4 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Prawidłowy dobór i wykorzystanie maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych w celu maksymalnej przepustowości i wydajności przy minimalnej ilości braków, optymalizując koszty oraz zachowując BHP i ochronę środowiska
  • Uruchamianie produkcji seryjnej nowych i zmodyfikowanych wyrobów
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych, poprawy wydajności i jakości, zgodnie z rozwojem technicznym branży
  • Wspieranie wiedzą techniczną i doświadczeniem obszaru obróbki tworzyw sztucznych
  • Dopuszczanie maszyn, stanowisk produkcyjnych oraz procesów technologicznych do produkcji seryjnej wraz z aktualizacją dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie instrukcji pracy
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w formowaniu wtryskowym (tworzyw sztucznych lub gumy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w wielofunkcyjnym środowisku zespołowym (5Why, 5W2H, Ishikawa i podobne metody)
  • Gotowość do podróży międzynarodowych
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju w nowopowstającym dziale u międzynarodowego producenta produktów premium z branży automotive
  • Miejsce pracy : Mrągowo
  • Oferta dotyczy pracy stałej.