PRACOWNIK NAPRAWY PALET (STAŁE GODZINY PRACY)
E&A Agencja Zatrudnienia
Gdansk, PL
‎9 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii przy produkcji i konserwacji europalet w miejscowości Ijmuiden. Poszukujemy osób do pracy na stolarni. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym w godzinach od 7 : 30 do 16 : 30.

Zakres obowiązków : - zbijanie i naprawianie palet - rozcinanie palet pilarką - wymiana uszkodzonych elementów - zbijanie palet pistoletem pneumatycznym - układanie palet - utrzymanie porządku w miejscu pracy Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 9,74 € / h brutto + dodatki - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz.

podstawowych - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów - sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Wymagania : - mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn stolarskich - gotowość do stałej współpracy