Credit Controller
Hays Response
Warszawa, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronarzędzi poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko Credit Controller.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i raportowanie stanu należności pozostających do spłaty, zapewniając klientom terminową płatność, kontakt z nimi w celu wyjaśnienia szczegółów płatności przychodzących, potwierdzanie sald, uzgadnianie kont, windykację przeterminowanych należności, przeprowadzanie analiz danych dotyczących klientów oraz dbałość o przestrzeganie regulacji wewnętrznych firmy.

Poszukujemy osób posiadających min. roczne doświadczenie na stanowiskach w działach AR, OtC lub Credit Control. Idealni Kandydaci powinni cechować się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min.

B2), praktyczną znajomością obsługi pakietu MS Office, zaangażowaniem, komunikatywnością oraz nastawieniem na realizację celu.

Nasz Klienta oferuje zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.

in. : prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, kurs języka angielskiego oraz dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku