od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów
Aleja Maturalna
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla STUDENTÓW (i nie tylko! : ) - od 40zł "na rękę" za godzinę. Szukamy osób do prowadzenia indywidualnych, prywatnych lekcji głównie do matury z dojazdem do domu ucznia - od stycznia (ewentualnie, dla chętnych, od lutego) 2020 do co najmniej MAJA 2020r.

Lekcje trwają 1,5 lub 2 godziny zegarowe. Potrzebujemy korepetytorów z : Matematyka, Fizyka, Chemia, j. polski, Historia, Wos, j.

 • angielski, j. niemiecki, inne języki, biologia. Działamy na rynku już ponad 7 lat, jesteśmy polecani i mamy sporo Klientów dlatego aplikując do nas masz prawie;
 • pewność, że zlecenia będą! regiony działania do wyboru : 1) Warszawa (dowolny wybór dzielnic) plus region / regiony podwarszawskie : Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łomianki, Otwock lub Wołomin (godzinowa stawka za pracę w regionie podwarszawskim to 50zł na rękę).

  2) tylko region podwarszawski 3) tylko Warszawa (można dowolnie dobierać dzielnice, ale im więcej tym lepiej : ) W rekrutacji premiujemy również osoby mogące prowadzić zajęcia w dzielnicach skrajnych (np.

  Białołęka, Wawer, Wilanów) Trzeba mieć na uwadze, że współpracujemy przynajmniej do maja 2020 (nie można zostawiać uczniów przed ich egzaminami).

  Nie zwracamy już dodatkowo za dojazdy. Prosimy też o zgłoszenia jedynie przez formularz Lento. Poszukujemy osób, które są odpowiedzialne, punktualne, lubią pracę z młodzieżą oraz w roku szkolnym 2019 / 2020 będą na 2, 3, 4 lub 5 roku studiów (1 lub 2 rok studiów II stopnia również!).

  Osoby bez statusu studenta także mogą aplikować - indywidualnie ustalimy wtedy zasady współpracy. Gwarantujemy : - szybką wypłatę (najpóźniej na koniec każdego TYGODNIA), - dogodne terminy zajęć (do pogodzenia z planem na uczelni), - przyjazną atmosferę : ) - pomoc metodyczną W odpowiedzi prosimy podać co i gdzie studiujesz, przedmioty jakich możesz uczyć wraz z poziomami oraz sprecyzowany region działania.

  UWAGA : W związku z prowadzoną przez naszą szkołę rekrutacją w wielu regionach Polski i dużą ilością wysyłanych maili czasem nasze odpowiedzi wpadają do folderu "spam" - prosimy więc tam zaglądać gdybyśmy nie odpowiadali : ) Filia warszawska Aleja Maturalna (właściciel Maturolandii)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku