Specjalista w Dziale Nowych Obszarów Biznesowych
ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
Katowice, Śląskie, Polska
5 d. temu

Specjalista w Dziale Nowych Obszarów Biznesowych w firmie ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA softgarden

View job here

  • Pełny etat
  • Katowice, Polska
  • Praca hybrydowa
  • Bez doświadczenia zawodowego
  • O nas

    ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA jest jedną z największych firm projektowo-inżynierskich w Europie. W 70-letniej działalności ugruntowaliśmy pozycję lidera w sektorze energetyki.

    Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników.

    Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w wyjątkowym procesie rozwoju Grupy EPK.

    Jeżeli zależy Ci na pracy, która zapewnia rozwój zawodowy, satysfakcjonujące wynagrodzenie, interesujące benefity oraz świetną atmosferę, dołącz do nas!

    Twój zakres obowiązków :

  • monitoring i analiza sytuacji biznesowej podmiotów wchodzących w skład Grupy EPK
  • przygotowywanie i analiza realizacji umów zawieranych między spółkami Grupy EPK
  • udział projektach rozwojowych, w tym w procesach M&A
  • współpraca przy tworzeniu i analizie strategii i biznes planów podmiotów Grupy EPK
  • bieżąca obsługa administracyjna, w tym przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, sporządzanie raportów, itp.
  • Nasze oczekiwania :

  • student / studentka ostatniego roku / absolwent kierunku prawo, administracja lub ekonomia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • podstawowa znajomość prawa handlowego i gospodarczego w zakresie działalności spółek
  • zdolność do wnikliwej analizy informacji oraz formułowania wniosków
  • samodzielność, rzetelność oraz zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w analizach finansowych oraz prowadzeniu badań due-diligenece
  • Co oferujemy :

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki dostęp do szkoleń,
  • rynkowy poziom wynagrodzenia,
  • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia, uwzględniające obowiązki związane ze studiami,
  • benefity (świadczenia medyczne prywatna opieka lekarska, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe, zajęcia sportowe w biurze, świadczenia z ZFŚS).
  • Aplikuj online

    Stopka Polityka prywatności

    Powered by softgarden