Młodszy Analityk
Cavatina GW Sp. z o.o.
Centrum, Bielsko-Biała
3 d. temu
source : Just Join IT

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach i bieżących zadaniach Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • współpraca w zakresie przygotowania raportów, budżetu oraz prognoz finansowych;
  • współpraca z Działem Księgowości w zakresie potrzeb Działu Zarządzania Nieruchomościami;
  • wprowadzanie i rozliczanie prac i usług realizowanych na rzecz najemców;
  • sporządzanie zestawień i kalkulacji na zlecenie Przełożonych;
  • prowadzenie rejestrów m.in. polis, zabezpieczeń, umów najmu;
  • przygotowywanie pism;
  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów;
  • współpraca z innymi działami Grupy Cavatina
  • Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy z umowami i innymi dokumentami prawnymi,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu,
  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności,
  • skrupulatność, dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole rozproszonym,
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • wykształcenie wyższe (preferowane : finanse, ekonomia, zarządzanie nieruchomościami),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • To oferujemy

  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmową naukę języków obcych,
  • pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody.
  • Zgłoś tę pracę