Arteterapeuta/muzykoterapeuta/Integracja sensoryczna/trener
BPR Consulting
Lublin, Lubelskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Firma BPR Consulting zajmująca się organizacją szkoleń w ramach projektów unijnych poszukuje do współpracy pedagoga / arteterapeuty / terapeuty integracji sensorycznej / muzykoterapeuty do przeprowadzenia szkoleń dla nauczycieli z Publicznego Przedszkola w Miastkowie Kościelnym z następującego zakresu : - Każdy może być aktorem - metody uczenia dzieci kreatywnego myślenia, rozwijania emocji, fantazji i wyobraźni, metody wydobywania spontaniczności u dzieci w wymiarze 8 godzin (1 dzień) - Zabawy muzyczno - plastyczne i parateatralne we wczesnej edukacji ( 2 dni x 8 godzin) - sposoby aktywizowania dzieci w zabawach integracyjnych, formy aktywności artystycznej dzieci.

 • Nauczanie polisensoryczne, czyli jak wykorzystać wszystkie zmysły przedszkolaka, aby stworzyć dziecku optymalne warunki do rozwoju (6 godzin - 1 dzień) - co sprawia, że nauka jest efektywna, zagadnienia integracji sensorycznej, jak uczy się małe dziecko.
 • Szkolenia będą się odbywały na terenie Gminy Miastków Kościelny (około 100 km od Lublina) Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV wraz z informacją, którym szkoleniem są Państwo zainteresowani.

  Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż : Zgodnie z art.

  13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Rydz.

  Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust. 1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku