Specjalista utrzymania ruchu mechanicznego
CPL Jobs
Sieraków, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych.

Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia.

Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele. Dla naszego Klienta, Firmy produkcyjnej-

lidera w swojej branży, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko : Specjalista utrzymania ruchu mechanicznego. Zadania : utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń konserwacja, bieżące naprawy i remonty maszyn i urządzeń utrzymanie i nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń terminowy przegląd maszyn, analiza i usuwanie awarii, wprowadzanie usprawnień Wymagania : doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu mechanicznego mile widziane wykształcenie techniczne uprawnienia SEP (eksploatacja i dozór gr.

2 i 3)- mile widziane inicjatywa i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów technicznych komunikatywność, chęć i umiejętność pracy w zespole otwartość na nowe rozwiązania i technologie komunikatywna znajomość języka angielskiego, poziom min.

B1 chęć rozwoju zawodowego Oferujemy : możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zlokalizowanej w Sierakowie szkolenia wdrożeniowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę na 1 zmianę atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od realizacji celów pakiet dodatków i benefitów (prywatna opieka medyczna, premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji wyprawki szkolne i paczki świąteczne dla dzieci) możliwość nauki języka angielskiego pracę w przyjaznej atmosferze i spotkania integracyjne Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (dalej : CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę.

Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana.

CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe.

Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych.

Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku