Pracownik pomocniczy na magazynie- Sandomierz
OTTO Work Force Polska
Sandomierz, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku : Pracownik magazynu Numer referencyjny : YP / MAGS / 05 / 2019 Miejsce pracy : Sandomierz Zakres zadań : -

załadunek, sortowanie i rozładunek przesyłek w Terminalu zgodnie z obowiązującymi standardami - prace pomocnicze na magazynie Oferujemy : -

umowę zlecenie na pół etatu - praca od zaraz od pn do pt w godz. 7 : 00-11 : 00 lub 15 : 00-19 : 00 - stawka 16,50 zł brutto / h Wymagania : -

umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy - wymagana chęć do pracy Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-

040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku