Inżynier/Technik Informatyk- sieci telekomunikacyj - Niemcy, Niemcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
‎16 godz. temu
source : europa.jobs

ZADANIA :

  • Rozwój, planowanie, uruchomienie i serwis sieci telekomunikacyjnych i związanych z nimi systemów informatycznych,
  • Terminowe, efektywne i profesjonalne realizowanie, powierzonych zadań projektowych,
  • Opracowanie koncepcji oraz dobór i konfiguracja technologii systemowej, technologii transmisji i komponentów IT z uwzględnieniem bezpieczeństwa,
  • Monitorowanie sieci, zdalna administracja i diagnoza usterek. PRACODAWCA OCZEKUJE :
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • Ukończonych studiów, lub szkoły technicznej w dziedzinie : technologia komunikacyjna, elektrotechnika, technologia informacyjna, lub pokrewne,
  • Znajomości struktur sieciowych i technologii transmisyjnych (np. w zakresie IP, routingu, technologii multipleksowych, bezpieczeństwa IT czy technologii radiowych),
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie,
  • Gotowości do pracy delegacyjnej,
  • Odpowiedzialnej, niezawodnej i zorientowanej na wyniki pracy,
  • Prawo jazdy kat. BOferujemy : WYNAGRODZENIE :
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z pracodawcą CZAS PRACY : Od zaraz, z dłuższą perspektywą czasową. OFERUJEMY
  • Rekrutację bezpośrednią do firmy (nie jest to praca przez pośrednika),
  • Tłumaczenie potrzebnych dokumentów,
  • Wsparcie rekruterów, do momentu podjęcia zatrudnienia. PRACODAWCA OFERUJE
  • Stałe i stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzin- na czas nieokreślony,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych, społecznych, oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem,
  • Współpracę nad przyszłymi technologiami w obszarach radia, sieci stacjonarnych i IT.
  • Szkolenie wdrożeniowe przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników,
  • Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji,
  • Przestronne biura z nowoczesnym wyposażeniem technicznym
  • Pracę z wykfalifikowanym zespołem,
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych