Poszukujemy operatora wózka widłowego Białołeka
HR Progress
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress poszukuje do zakładu produkującego opakowania kartonowe poszukuje kandydatów na stanowisko : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy : WARSZAWA (Białołęka) Wymagania : - wykształcenie min zawodowe - umiejętność pracy w zespole - inicjatywa, pomysłowość i otwartość na zmiany - uprawnienia operatora wózka widłowego - wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : - umowę o pracę - system pracy 3-zmianowy - stawka godz + nadgodziny i inne dodatki - terminową wypłatę wynagrodzeń - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - kontakt z nowoczesna technologią.

Osoby zainteresowane szybkim podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem : lub 698 698 539 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul.

Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku