Pracownik produkcji (zbijanie palet) Dania
BlueCollar JobSupply
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A / S Group z Odense w Danii.

Jako część BlueCollar A / S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej ta praca czeka na Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji (zbijanie palet) Nr Ref : Prod.

P. / 05.20 / Dania Miejsce pracy : Dania Zakres obowiązków : Praca fizyczna w zakładzie produkcyjnym przy montażu palet drewnianych oraz innych drewnianych elementów.

Obsługa narzędzi typu : gwoździarka, piła tarczowa, wiertarka itp.. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy : duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej, organizację kwestii formalnych tj.

karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny, wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK / tydzień, wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia), pomoc w organizacji transportu na terenie Danii, opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h / dobę.

Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie, rozpoczęcie pracy od zaraz. Oczekujemy : doświadczenia w pracy z drewnem mile widziane, szybkiej dyspozycyjności do wyjazdu, min.

komunikatywnej znajomości j. angielskiego warunek konieczny, prawo jazdy + własne auto na wyjazd dodatkowy atut. Wymagane dokumenty : CV, Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj.

św. pracy, referencje, itp. Aplikacje : Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i / lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego Prod.

P. / 05.20 / Dania na adres e-mail Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp.

z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

 • Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że : 1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
 • 2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku