Doradca klienta PIONKI
Arena s.c.
Pionki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do zespołu naszych najlepszych Doradców. Nie liczy się wiek, najważniejsi są ludzie z charakterem! Firma Arena s.c.

ciesząca się dużym zadowoleniem klientów, zatrudni na stanowisku : Doradca Klienta Co oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) -

najwyższe stawki na rynku -elastyczne godziny pracy (bez konieczności raportowania) -ułatwioną obsługę klienta dzięki naszemu systemowi -

narzędzia potrzebne do pracy -miłą i przyjazną atmosferę Oczekujemy : -obsługi obecnych klientów firmy na najwyższym poziomie -

aktywna sprzedaży usług finansowych na powierzony terenie -nawiązywania i utrzymywania trwałych pozytywnych relacji z klientem -

dbałości o wizerunek firmy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV W tytule proszę wpisać nazwę stanowiska / miasto Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Arena s.

c. z siedzibą w Lublinie, ul. Cisowa 11 lok. 208-209 . Wysyłając zgłoszenie aplikacyjne do Arena s.c. z siedzibą w Lublinie, ul.

Cisowa 11 lok. 208-209, 20-703 Lublin zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Arena s.

c. z siedzibą w Lublinie, u. Cisowa 11 lok. 208-209. Dane gromadzone są dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat (np.

poprzez dopisanie w CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie przez Arena s.c. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji ).

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta.

Pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku