Pracownik sklep internetowy
FizjoDuet
Warszawa, Mazowieckie
1 min. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma FizjoDuet poszukuje osoby do obsługi sklepu internetowego ze sprzętem rehabilitacyjnym, sprzętem do ćwiczeń.

Pracujemy w kameralnym, sympatycznym zespole, jednocześnie podchodząc poważnie do swoich obowiązków . W związku z rosnącą ilością zamówień poszukujemy osoby do obsługi zamówień internetowych / telefonicznych.

Do obowiązków na tym stanowisku należy : - realizacja zamówień internetowych i telefonicznych, obsługa odbioru osobistego - obsługa sklepu internetowego oraz menadżera sprzedaży (IAI) Allegro - pakowanie przesyłek i przygotowanie ich do wysyłki, - utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w firmie, - zarządzanie oferta handlową (aktualizowanie cen i opisów, wprowadzanie nowych produktów i tekstów).

Wymagania : - biegła obsługa komputera i internetu, - pracowitość, odpowiedzialność, punktualność i uczciwość, - umiejętności organizowania własnej pracy, - dokładność, precyzyjność.

Mile widziane - doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, Oferujemy : - Stabilną pracę na 3 / 4 etat lub cały etat - Atrakcyjne wynagrodzenie i premię od wyników w pracy, - Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Pierwszy miesiąc, który jest okresem próbnym obowiązuje umowa zlecenie. Jeśli współpraca spodoba się Tobie i nam - możesz liczyć na umowę na dłuższy okres czasu.

Porozmawiamy o umowie o pracę. Oferujemy umowę i wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi stawkami na rynku + ewentualna premia zależna od dyspozycyjności i umiejętności.

Chętnych prosimy o wysyłanie CV na email.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku