Fizjoterapeuta - konsultant w sklepie medycznym
Vigor Med
Wołomin, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Vigor-Med Firma Vigor-Med związku z rozwojem, poszerzeniem swojej działalności o sprzedaż, dobór oraz wynajem sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, poszukuje kandydatów na stanowisko konsultant do spraw osób niepełnosprawnych .

Fizjoterapeuta - konsultant w sklepie medycznym Miejsce pracy : mazowieckie / Wołomin Opis stanowiska Czeka na Ciebie bezpośredni kontakt z osobami niepełnosprawnymi, chorymi.

spotkania z fizjoterapeutami, lekarzami praca przy komputerze pomoc osobom niepełnosprawnym w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

indywidualny, profesjonalny dobór sprzętu rehabilitacyjnego. praca stacjonarna w oddziale firmy w Wołominie elastyczne godziny pracy Wymagania wykształcenie średnie lub wyższe - rehabilitacja / fizjoterapia (ewentualnie ostatni rok studiów) samodzielności w organizacji czasu i umiejętności realizacji ustalonych celów łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności ich utrzymywania wysokiej kultury osobistej i empatii oraz rzetelności w wykonywaniu swojej pracy.

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego minimum na poziomie komunikatywnym Oferujemy Ze swojej strony możemy zaoferować naszym pracownikom najlepsze warunki do ich zawodowego rozwoju oraz stabilne stanowisko pracy z długoletnią perspektywą zatrudnienia oraz : wynagrodzenie podstawowe wynagrodzenie dodatkowe uzależnione od zaangażowania i wyników pracy regularne szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe oraz zwiększające zakres wiedzy potrzebnej do wypełniania obowiązków na najwyższym poziomie.

Wynagrodzenie Od 3000 do 4000 PLN Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ, lub

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku