Tapicer Meblowy
Gap Personnel
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Gap Personnel Poland wspólnie z jedną z wiodących firm produkujących meble w Wielkiej Brytanii szukają Tapicerów aby dołączyli do ich zespołu.

Pracując na linii produkcyjnej, tapicer będzie odpowiedzialny za wykonanie, obicie oraz wykończenie wyrobów tapicerskich puf, sof oraz foteli pod konkretne zamówienia klientów używając różnych materiałów i tkanin.

Zadaniem tapicera będzie również zapewnienie wysokiego poziomu jakości i usług oraz zdolność do sprostania wymaganiom pracy.

Wymagania : Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku tapicera meblowego, Obsługa narzędzi tapicerskich, Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, Dyspozycyjność i chęć do pracy, Język angielski nie wymagany.

Oferujemy : Wszystkie usługi oferowane przez Gap Personnel są darmowe, Zapewniony odbiór z lotniska, Pomoc w zakwaterowaniu niedaleko miejsca pracy, Stała praca na umowie o pracę (po zaliczeniu testu zawodowego), Atrakcyjne wynagrodzenie stawka podstawowa / premia / nieobowiązkowe nadgodziny, Szkolenie z zakresu pracy i BHP, Niezbędne narzędzia do pracy oraz ochronną odzież roboczą, Możliwość podjęcia pracy od zaraz, Nowoczesną fabryka i zaplecze, Pomoc merytoryczną ze strony polskich i angielskich konsultantów.

Numer Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) : 17276

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku