Młodszy specjalista ds. jakości
takeda
Łyszkowice, Poland
‎13 godz. temu

Job Description

This job requires proficiency in Polish

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią.

Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.

Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Jakości

Miejsce pracy : Zakład Produkcyjny w Łyszkowicach (woj. łódzkie)

Zakres obowiązków :

  • Uczestnictwo w projekcie związanym ze zmianami dla produktów wytwarzanych w zakładzie, w tym komunikacja z działami rejestracji na rynkach europejskich,
  • Udział w procesach wynikających z Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz Systemu Zarządzania Jakością,
  • Udział w procesach systemu jakości : kontrola zmian, odchylenia i CAPA.
  • Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki : Chemia, Technologia chemiczna, Farmacja, Analityka medyczna, Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa i pokrewne),
  • Znajomość Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Wytwarzania produktów leczniczych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu, pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia projektów i raportowania ich statusu.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie farmaceutycznej,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę .

    Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami , o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.