praca dla terapeuty SI
Logospec
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Terapii Mowy "LOGOSPEC" poszukuje kandydata na stanowisko terapeuty Integracji Sensorycznej. Praca początkowo 1-2 popołudnia z możliwością rozszerzenia zakresu godzin pracy.

Placówka funkcjonuje przy ul. Bolesławickiej 51B (Warszawa Targówek). Oferujemy : -możliwość wymiany doświadczeń z pracującym u nas terapeutą integracji sensorycznej, -miłą atmosferę pracy, -pracę w zespole interdyscyplinarnym, -wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno -terapeutycznych, - możliwość rozwoju, -długoterminową współpracę, -pracę w dobrze wyposażonej sali do terapii, - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zakres obowiązków : -diagnozowanie i prowadzenie terapii, -przygotowywanie pisemnych opinii, -współpraca z rodzicami / opiekunami pacjentów, -prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Oczekujemy : - osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej, pełnej pasji i chęci rozwoju. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV przez formularz na stronie w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko terapeuty SI" lub "rekrutacja SI" lub na adres Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zwlekaj wyślij CV już dziś. Czekamy właśnie na Ciebie!"

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych