Procesowanie zamówień z językiem słowackim, praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Toruń

Obowiązki na stanowisku :

  • obsługa klientów biznesowych za pomocą telefonu (sporadycznie obsługa mailowa)
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Składanie zamówień w imieniu klientów
  • Pomoc i doradztwo branżowe
  • Kontrolowanie całego procesu zamówień (od momentu złożenia do jego realizacji)
  • dokonywanie zmian związanych z zamówieniami
  • wykonywanie instrukcji roboczych i innych dokumentów branżowych
  • wykonywanie notatek służbowych
  • codzienna praca w systemie SAP
  • Oczekiwania stawiane kandydatom :

  • doświadczenie zawodowe, związane z procesowaniem zamówień, będzie traktowane jako duży atut kandydata
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • doskonałą znajomość języka angielskiego i słowackiego (minimum poziom B2)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność podejmowania decyzji - stanowisko samodzielne
  • otwartość na prowadzenie rozmów telefonicznych
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Co oferuje klient :

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, 5 razy w ciągu tygodnia
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, w międzynarodowej firmie
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia współpracy)
  • start pracy sierpień / wrzesień br.
  • sprzęt służbowy (telefon, laptop)
  • wyjazdy służbowo-intergacyjne (biuro w Gdańsku)
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna i inne)
  • Aplikuj