Specjalista/ka ds. kadr
Randstad Polska
Warszawa, Polska
6 d. temu

dobrze czujesz się w pracy obszarze kadrowym? chcesz dołączyć do międzynarodowej organizacji, brac udział w transformacji procesów HR i w związku z tym w ciekawych projektach?

miałeś / aś możliwość zatrudniania cudzoziemców i lubisz komunikować się w jęz. angielskim? jeśli tak, zapoznaj się z naszą propozycją.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony-12 miesięcy
  • hybrydowy system pracy
  • biuro w okolicach Ronda Daszyńkiego
  • pracę w międzynarodowej, przyjaznej organizacji
  • codzienna możliwość używania jęz. angielskiego
  • opieka medyczna w Medicover
  • zadania

  • porządzanie wszelkiej dokumentacji kadrowej w zakresie nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy
  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowym
  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo płacowej i prowadzenie akt osobowych
  • kontakt z pracownikami
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki oraz koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie raportów kadrowych na potrzeby kierownictwa
  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych
  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników Spółki, w tym pracowników spoza Polski
  • współpraca z ZUS
  • oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy na okres 12 miesięcy-umowa o prace z Randstad
  • doświadczenia w obsłudze kadrowej najlepiej w dużej organizacji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobrej znajomości przepisów dotyczących czasu pracy
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47