Monter izolacji przemysłowych / blacharz (Belgia - 13 EUR/h)
Essa Group
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

ESSA CS jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Belgii, na stanowisko : MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ GWARANTUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie (13 Euro / h netto)
  • darmowy przejazd, zakwaterowanie, dojazd, narzędzia i odzież roboczą,
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe,
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych
  • kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (rafineria, stocznie, itd.),
  • wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
  • prace blacharskie
  • przetwarzanie i obróbka materiałów izolacyjnych
  • wykonywanie pracy na wysokościach WYMAGANIA :
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność przy montażu izolacji różnego typu
  • umiejętność montażu płaszcza ochronnego
  • posiadanie certyfikatu VCA / SCC - warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole Prosimy o przesłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe poprzez formularz na stronie - skontaktujemy się telefonicznie.
  • W temacie wiadomości proszę wpisać : MONTER IZOLACJI . ! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) ESSA CS sp. z o.o.

    jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.