Praca od zaraz , Gdynia centrum
Studio Dewi
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy do pracy w renomowanego studio masażu terapeutycznego, sympatyczne, pewne siebie i zdecydowane dziewczyny na stanowisko masażystki.

Jesteśmy profesjonalistami, na rynku od ponad 7 lat , nasze studia znajdują się w Krakowie i Gdyni, specjalizujemy się w masażach holistycznych, terapii i medytacji.

Praca z ciałem to nasza pasja, dzięki profesjonalnemu podejściu i kwalifikacjach jesteśmy jednym z najlepszych studio terapeutycznym w kraju.

Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy szkolenie ,prowadzone przez osobę dyplomowaną. Mile widziane : Osoby uczące się Dyspozycyjność (możemy się porozumieć co do dni i godzin) Zaangażowanie do pracy Wysoka kultura osobista Podstawowa znajomość języka angielskiego Do obowiązków będzie należało : Wykonywanie zabiegów masażu.

Dbanie o czystość w salonie masażu. Dbanie o dobry wizerunek firmy Oferujemy Elastyczne godziny pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie (150 zł - 600 zł dziennie, w zależności od dyspozycyjności i zaangażowania ) Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracę w miłej atmosferze, w nowoczesnym studio w centrum Gdyni Profesjonalnie, w pełni wyposażone i wygodne gabinety Profesjonalną obsługę reklamową Własna baza stałych pacjentów Bezpłatne szkolenia dla osób bez doświadczenia Osoby zainteresowane i zdecydowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie w załączniku swojego CV.

Inwestujemy w naszych pracowników dlatego poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą, ambitnych , chcących rozwijać się i nieść pomoc innym w ich codziennych problemach.

Wynagrodzenie : od 4000 zł miesięcznie , wypłacane w formie tygodniówek plus napiwki. Nie jesteśmy salonem masażu erotycznego! Nie oferujemy usług seksualnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku