Pracownik produkcji (wyroby pod zamówienie Klienta)
FallWork
Dopiewo, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik produkcji (wyroby pod zamówienie Klienta) Miejsce pracy : Dopiewo Zakład mieści się 50 metrów od PKP- dojazd bezpośrednio pociągiem do miejsca pracy.

Oferujemy : -umowa o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + dodatek zmianowy + premia + dodatki nocne -terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca -możliwość przejęcia przez Firmę -rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy -możliwość pracy od zaraz -praca dla Pań oraz Panów *możliwość zapoznania się z Zakładem , obejrzenia produkcji przed podpisaniem umowy Osoba zatrudniona na tym stanowisku : -pobiera produkty zgodnie z planem produkcyjnym.

 • sprawdza kartę produktu, w której zawarte są informacje co potrzebujemy do produkcji danego węża i pobiera odpowiednie elementy metalowe i inne części.
 • odczytuje rysunek i produkuje węże zgodnie z instrukcją pracy. -zgłasza zapotrzebowanie na ewentualne braki węży i narzędzi niezbędnych do produkcji.
 • przekazuje gotowe produkty do stemplowania. -realizuje zadania projektu 5S, TQM. -utrzymuje porządek na stanowisku pracy.
 • wykonuje inne polecenia służbowe bezpośredniego przełożonego. Wymagania : -chęć do podjęcia pracy od zaraz (Panie i Panowie) -dyspozycyjność do pracy zmianowej (III zmiany) -własny dojazd do Dopiewa (PKP pod samą Firmą) - sprawność fizyczna Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 -790-446 w biurze Towarowa 35, V piętro ( budynek Delta - na przeciwko dworca PKP.
 • Oferta pracy stałej Przypominamy o załączeniu klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) . APT6231

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku