Sprzedawca - z orzeczeniem o niepełnosprawności
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych dla swojego Klienta - ogólnopolskiej sieci cukierni pilnie poszukuje kandydatów / ki na stanowisko : Sprzedawca -

oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejsce pracy : Warszawa Białołęka Wymagania : Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny), Rzetelność, sumienność, Gotowość do pracy zmianowej, Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Oferujemy : Pracę stałą, Umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, Przyjazne środowisko pracy, Opiekę Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą Dofinansowanie ze środków ZFRON ( np.

do leków, sprzętu rehabilitacyjnego, turnusów rehabilitacyjnych Zakres obowiązków : aktywna sprzedaż słodkich produktów, indywidualna obsługa Klientów zgodna ze standardem firmy, realizacja celów i planów sprzedażowych, udział w akcjach promocyjnych, dbałość o czystość i estetyczny wygląd cukierni, budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres e-mail : pl (prosimy o wpisanie w tytule nazwy stanowiska oraz zawrzeć w CV klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych).

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku