Czynności biurowe - archiwizacja dokumentów - Gdańsk
GP People
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 9274) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce.

Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów do obsługi dokumentacji. Współpracując z nami otrzymasz : · umowę zlecenia · atrakcyjne wynagrodzenie (15 brutto / h) · możliwość wykonywania zlecenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 lub 15 · ubezpieczenie NW · możliwość rozwoju · przyjazną atmosferę w biurze Będziesz odpowiedzialny za : · przygotowanie dokumentacji ( rozszycie dokumentów, ułożenie w kolejności, naklejanie barcode) · skanowanie dokumentów · indeksowanie dokumentów · archiwizację dokumentów Aplikuj jeśli : · masz chęci do pracy i jesteś komunikatywny / a · jesteś osobą dokładną i skrupulatną · obsługa komputera nie ma przed Tobą tajemnic · jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku · mile widziany status ucznia / studenta Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po weryfikacji CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku