Spawacz-ślusarz Tarczyn
Organic Lighting Sp. z o.o.
Tarczyn, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Firma Organic Lighting Sp. z o.o. producent opraw oświetleniowych poszukuje kandydata do pracy na stanowisku : Ślusarz spawacz Miejsce pracy : Tarczyn Region : mazowieckie Opis stanowiska : wykonywanie detali, wyposażenia oprawa oświetleniowych spawanie elementów konstrukcji, wyposażenia i instalacji;
 • gratowanie, szlifowanie, wiercenie, cięcie, gwintowanie, polerowanie detali do produkcji; umiejętność czytania rysunku technicznego, szlifowanie spoin i krawędzi.

 • Wymagania : uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MIG, MAG, TIG; doświadczenie w pracy na w / w stanowisku min. 1 rok;
 • wykształcenie minimum zawodowe; umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
 • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole; dyspozycyjność; sprawność fizyczna i manualna. Oferujemy : pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami.

  Wszystkich zainteresowanych kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie ofert zawierających list motywacyjny, życiorys na adres email : Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Organic Lighting Sp.

  z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ( RODO ) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

  Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dopisanie drugiej zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organic Lighting Sp.

  z o.o również na potrzeby przyszłych rekrutacji

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku