BAWARIA: MECHANIK SAMOCHODOWY: 2500€ NETTO - Bawaria, Niemcy
ArbeitAusland s.r.o.
Katowice Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

UMOWA ZAGRANICZNA !!! ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A2, B1) !!! WłASNY SAMOCHÓD !!! PŁACA ZA 168 GODZ. !!! MIEJSCE PRACY : Bawaria (południowe Niemcy) MIESIĄC : netto od 2100 do 2500 € STAWKA GODZINOWA : brutto 10.

45 € DIETY : netto 40-60 € za dzien ZAKWATEROWANIE : 400 € za miesiąc (opłaca pracownik) Informacje o pracy : - naprawy i konserwacji silników i skrzyni biegów - demontaż i montaż maszyn, diagnostyka - zgodność z normami jakości i bezpieczeństwaOferujemy : Na email wysłać : - FOTO - ŻYCIORYS w języku NIEMIECKIM - CERTYFIKATY - DYPLOM potwierdzający klasyfikacje zawodowe - REFERENCJE (Arbeitszeugnisse) Miroslav Svantner doradztwo personalne AUSTRIA - NIEMCY - SZWAJCARIA (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych, na przetwarzanie danych dot.

wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom." "Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o projektach aktualnie prowadzonych przez ArbeitAusland s.

r.o. na podany przeze mnie adres e-mailowy lub numer telefoniczny."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku