Rekruter IT
yellow brick road
Warszawa, Polska
5 d. temu

Udział w budowaniu nowej marki na rynku rekrutacji IT?

Realistyczne cele?

Wsparcie firmy w ich realizacji?

Jasno zdefiniowana ścieżka kariery?

Coś dla Ciebie? Porozmawiajmy.

Szukamy doświadczonego rekrutera (min. 2 lata doświadczenia) do współpracy przy projektach rekrutacyjnych dla naszych klientów.

Jest to praca w 100% zdalna (jeśli chcesz, możesz też pracować z biura w Warszawie).

Nasi klienci to firmy produktowe i software house’y, głównie zlokalizowane w Warszawie, oferujące pracę zdalną i hybrydową, doceniane przez kandydatów technologie, konkurencyjne stawki, oraz otwarte i przyjazne środowiska pracy.

Realizujemy projekty rekrutacyjne głównie na stanowiska techniczne (programista, tester, DevOps, specjalista security, itd ), nasz sukces opieramy na specjalizacji w wąskiej niszy.

Dzięki temu dysponujemy sporą wiedzą i siecią kontaktów, z których możesz skorzystać.

Dobrze wiemy, jak trudna i stresująca potrafi być praca rekrutera IT, więc ze swojej strony oferujemy :

  • solidne wsparcie merytoryczne, wynikające z ponad 15 letniego doświadczenia w rekrutacji pracowników IT : wiedzę jak rekrutować na rynku IT, żeby klienci zatrudniali naszych kandydatów i kandydaci akceptowali nasze oferty
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju związaną z wzrostem firmy
  • zarządzanie oparte o realistyczne cele
  • możliwość dużych zarobków dzięki systemowi premiowemu
  • możliwość udziału w rozwoju nowej marki (jesteśmy na rynku od stycznia 2021) w oparciu o najnowocześniejsze trendy (m.
  • in. content marketing, blog ekspercki skierowany do kandydatów, itd )

    Stawka :

    6500-8500 PLN brutto miesięcznie UoP + system premiowy (udział w obrotach)

    8000-10000 PLN netto miesięcznie B2B + system premiowy (udział w obrotach)

    Cele :

  • zapewnienie wystarczającej do realizacji celów biznesowych firmy ilości kandydatów spełniających oczekiwania klientów, ustalanej regularnie w ramach celów indywidualnych
  • samokształcenie, mające na celu osiąganie coraz lepszych wyników indywidualnych i realizację coraz ambitniejszych celów
  • współpraca z zespołem mająca na celu osiąganie coraz lepszej efektywności na poziomie całej organizacji
  • Wsparcie firmy w realizacji celów :

  • zapewnienie dostępu do odpowiednich narzędzi (m.in. Linkedin Recruiter i nie tylko)
  • coroczny budżet na testowanie nowych narzędzi
  • transfer wiedzy wewnątrz firmy (plan szkoleniowy, mentoring, shadowing)
  • dostęp do zewnętrznych szkoleń
  • plan bonusowy premiujący zarówno wynik indywidualny jak i grupowy
  • Zadania :

  • Przygotowanie, na podstawie materiałów przesłanych przez klienta oraz briefingu ogłoszenia na stronę yellowbrickroad.pl oraz informacji do wysyłania kandydatom za pośrednictwem linkedin i mailowo, jak również informacji na social media.
  • opracowanie strategii poszukiwań kandydatów, wybór kanałów poszukiwania kandydatów (wewnętrzna baza, linkedin, github, Internet) , sposobu poszukiwania (słowa kluczowe, firmy, lokalizacje)
  • na podstawie opracowanej strategii wyszukanie konkretnych osób potencjalnie odpowiadających wymaganiom klienta, nawiązanie z nimi kontaktu : kontakt telefoniczny, e-mailowy, kontakt w mediach społecznościowych
  • przedstawienie informacji na temat stanowiska wstępnie zainteresowanym kandydatom, pozyskanie ich CV i zgód RODO
  • rozmowy z kandydatami, których CV zostało pozyskane (telefon lub videokonferencja) - uzyskanie informacji na temat motywacji, oczekiwań finansowych i preferowanej formy zatrudnienia, okresu wypowiedzenia oraz podstawowych informacji na temat doświadczenia kandydata, ewentualnie dodatkowych informacji na życzenie klienta
  • przedstawienie kandydatów klientowi, uzyskanie informacji zwrotnej
  • koordynacja lub pomoc w koordynacji procesu rekrutacyjnego po stronie klienta
  • złożenie i negocjacje oferty lub asysta w procesie ofertowania
  • utrzymanie kontaktu z kandydatem w okresie pomiędzy przyjęciem oferty a rozpoczęciem pracy
  • Chętnie z Tobą porozmawiamy, jeśli spełniasz nasze kluczowe wymagania :

  • minumum 2 letnie doświadczenie na stanowisku rekrutera w branży IT (najlepiej agencyjne)
  • umiejętność redakcji dobrej jakości tekstów marketingowych (opisy stanowisk, wiadomości wysyłane kandydatom) w języku polskim i angielskim
  • dobre zrozumienie rynku pracy IT w Polsce, dostępnych ofert i profili poszukiwanych kandydatów
  • znajomość metod poszukiwania kandydatów na rynku IT w Polsce, umiejętność dobrania odpowiednich metod do realizowanego projektu
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania kandydatów o doświadczeniu i umiejętnościach odpowiadających potrzebom klienta
  • dobre umiejętności komunikacyjne (umiejętność prowadzenia kandydatów w procesie, negocjowanie ofert)
  • umiejętność nawiązania kontaktu telefonicznego i mailowego z osobą nie poszukującą aktywnie pracy (cold-calling)
  • język polski i język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (poziom przynajmniej B2)
  • Jest świetnie, jeśli masz dodatkowe umiejętności :

  • tworzenie i przeprowadzanie kampanii w social media
  • praca z danymi, zaawansowana obsługa excela
  • Wyślij nam swoje CV - na pewno przeczytamy i zadzwonimy do Ciebie, jeśli uznamy, że może być nam razem po drodze!