Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży firmom instalacyjnym
Würth Polska Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży instalacyjnej
  • Praca z klientami bezpośrednio na budowach
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (firmy instalacyjne)
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy
  • Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi firmami instalacyjnymi
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B / C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności zapraszamy Cię do Würth Polska.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata.

    To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 740 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat.

    Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding.

    Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

    Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności zapraszamy Cię do Würth Polska.