Pracownik myjni
Grupa Zdunek
Gdańsk, Pomorskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Grupa ZDUNEK to firma z 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik myjni Miejsce pracy : Gdańsk Od kandydata oczekujemy : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i uczciwości, wysokiej kultury pracy, prawa jazdy kat.

B, umiejętności szybkiego uczenia się. Do osoby na tym stanowisku należy : mycie samochodów z zewnątrz (karoseria, szyby, koła, nadkola itp.

odkurzanie wnętrza samochodu, mycie i konserwacja elementów gumowych i plastikowych samochodu, mycie szyb wewnętrznych samochodu, polerowanie, pastowanie, mycie silników.

Oferujemy : umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy, warunki pracy na wysokim poziomie, przyjazną i miłą atmosferę, niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ. Dziękujemy za złożone aplikacje.

Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku