Młodszy księgowy/ Młodsza Księgowa
Comensal Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎4 godz. temu
source : Pracuj.pl

Młodszy księgowy / Młodsza Księgowa

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • współpraca z innymi działami w celu prawidłowego przypisania kosztów,
  • ustalanie i uzgadnianie sald rozrachunkowych,
  • kontakt z kontrahentami,
  • kontrola i rozliczanie sprzedaży krajowej i importowej w tym E-commerce (Allegro, Amazon, E-mag),
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • inne prace zlecone przez Głównego Księgowego
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w księgowości minimum 1 rok,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • umiejętność obsługi systemu finansowo-księgowego klasy ERP,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególność bardzo dobra znajomość Excel,
  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane

  • znajomość systemu finansowo-księgowego Comarch ERP XL.
  • To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjno-handlowej w tym sprzedaży w e-commerce na rynku krajowym i zagranicznym (Allegro, Amazon, E-mag)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • brak dress code’u;
  • program rekomendacji pracowników;
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach.
  • Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • Comensal Sp. z o.o.

    Firma COMENSAL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce i na świecie. Od 1992r. zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu ręcznych narzędzi budowlanych i budujemy swoją pozycję na rynku.

    Od początku swojego istnienia nie ustajemy w wysiłkach innowacyjnych i rozwijaniu technologii. W ciągu 30 lat stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną do potrzeb Klienta produkcję.

    Nasza firma to zespól ludzi pracujących wspólnie na sukcesy, jej działalność budujemy w oparciu o zaufanie i uczciwość.