Zatrudnimy fachowców w swojej specjalności !!!
Altertechnika
Płock, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy prężnie działającą firmą nie tylko na rynku lokalnym , ale również krajowym i zagranicznym. Współtworzymy przyszłość z naszymi pracownikami.

Jeśli jesteś przebojowy i pełen brawury, dowiedz się jak dołączyć do naszego team’u. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu : - monter izolacji termicznej - monter konstrukcji stalowej - monter rurociągów - monter p.

poż - monter karton gips - spawacz w metodzie 135 / 136 - spawacz w metodzie 141 Tig - malarz piaskarz - pracownik ogólnobudowlany Oferujemy : - stabilne warunki pracy na podstawie umowy - atrakcyjne wynagrodzenie - terminowe wypłaty wynagrodzenia - ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek - opieka koordynatora projektu - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - środki ochrony osobistej - praca na ciekawych projektach - profesjonalne narzędzia pracy Kontakt telefoniczny : 535 008 271, 531 001 717.

Prosimy o przesyłanie CV adres : rekrutacja(małpa)altertechnika.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2016r. poz.922) . Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku