Praca w Holandii w okolicach Hagi-bez doświadczenia-od zaraz
Klaver Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Obecnie poszukujemy osób do pracy na produkcji.

Miejsce pracy : Holandia,okolice Hagi i Rotterdamu Pracodawca oferuje : - wysoką stawkę godzinową - wypłaty co tydzień - ubezpieczenie - pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów - zakwaterowanie oraz transport do pracy Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego! Szukamy osób zmotywowanych do pracy, nie bojących się nowych wyzwań, gotowych do pracy w systemie zmianowym.

Do Twoich obowiązków należałoby : - pakowanie / sortowanie owoców i warzyw - pakowanie produktów spożywczych / odzieży / zabawek - prace w magazynach oraz szklarniach a także inne proste prace na produkcji wg.

zapotrzebowania pracodawcy Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas! Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii Czekamy na Twój telefon : +48570901414 Zapraszamy także do naszego biura w Częstochowie na ul.

Gminnej 131- pomożemy załatwić wszelkie formalności. Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku