Wizażysta MAC - Wrocław
Estée Lauder Companies GmbH
Wrocław, Dolnośląskie, PL
‎11 godz. temu

Wizażysta MAC - Wrocław

Jako jeden z naszych utalentowanych doradców ds. sprzedaży będziesz zapewniać przyjazną, autentyczną i spersonalizowaną obsługę naszych klientów, aby osiągnąć wszystkie cele związane z obsługą klienta i sprzedażą. Z Twoją pasją do ludzi, naszej firmy, produktów i usług, będziesz odpowiedzialny za zapewnienie każdemu klientowi wyjątkowego i inspirującego doświadczenia w sklepie, które niesie za sobą wątek edukacyjny, inspiruje i zachwyca.

Będziesz mieć okazję do wykorzystywania swoich wyjątkowych umiejętności personalnych, by zbudować relacje w pracy oparte na współpracy z resztą zespołu w celu spełnienia wysokich standardów firmy w zakresie visual merchandisingu. Jeśli jesteś ambitny, samodzielny i szukasz możliwości osiągania kolejnych szczebli kariery w branży kosmetycznej, może to być dla Ciebie idealna rola i pierwszy krok w Twojej karierze u lidera w branży prestige beauty.

Jako lider branży prestige beauty cenimy różnorodność myśli i ludzi, oferujemy doskonałe szkolenia i rozwój oraz konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.
 
Qualifications

• Wcześniejsze doświadczenie w handlu / obsłudze klientów (najlepiej w branży kosmetycznej) jest mile widziane
• Wszyscy kandydaci muszą wykazać się umiejętnością zapewnienia inspirującej, autentycznej i spersonalizowanej obsługi klienta
• Umiejętność dostosowania się do pracy w godzinach otwarcia galerii handlowej, w tym w nocy, w weekendy i specjalne eventy w szybko zmieniającym się środowisku pracy
• Wcześniejsze doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi dla sklepów mile widziane
• Wymagane dokumenty uprawniające do pobytu i pracy w kraju w momencie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną
Job: Sklepy
Primary Location: Europe, Middle East, Africa-PL-DS-Wrocław
Job Type: Standardowy
Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin
Shift: Zmiana dzienna
Job Number: 2219023

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku