Specjalista ds. sprzedaży- Piaseczno
Suder plus
Piaseczno, Mazowieckie
13 d. temu
source : Lento.pl

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów.

Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko : Specjalista ds.

Sprzedaży Miejsce pracy : Piaseczno Zakres obowiązków : -Obsługa klienta w punkcie handlowym połączona z profesjonalnym doborem i sprzedażą części do samochodów ciężarowych i akcesoriów -

Tworzenie i utrzymanie dobrych relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów -Przyjęcie oraz wydanie towaru Oferujemy : -

Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie - Umowę o pracę - Terminowość wypłaty wynagrodzenia -

Możliwości rozwoju zawodowego - Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu - Bardzo dobrą atmosferę w pracy Oczekujemy : · Znajomości branży samochodowej · Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole · Czynnego prawa jazdy kat.

B · Mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym · Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres e-

mail : rekrutacja at suder.eu W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych także w przyszłych rekrutacjach. Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki SUDER & SUDER sp.

z o.o. ul. Częstochowska 6, 32-085 Modlnica, KRS 0000029557, NIP 676-17-05-562, REGON : 351157103 i SUDER plus sp. z o.o.

ul. Płk. Dąbka 13, 30-832 Kraków, KRS 0000197557, NIP 923-13-90-224, REGON 970636043, które przetwarzają je dla potrzeb rekrutacji na podstawie art.

22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 a w części, w której przekazane dane przekraczają zakres zapytania na podstawie Twojej zgody (art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679) . Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

W razie naruszenia prawa przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych rodo at suder.eu.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku