Koordynator powierzchni sprzedaży
Carrefour Polska
Lubin, Lubuskie
4 d. temu

TWOJE ZADANIA : zapewniasz komfort zakupów i obsługę klienta na wysokim poziomie,proponujesz nowe rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów,zarządzasz podległym działem i odpowiadasz za jego wyniki,rozwijasz swój zespół i budujesz przyjazną atmosferę.

DOCENIAMY CIĘ, ZA TO, ŻE : masz zmysł handlowy i zawsze patrzysz "okiem" klienta,chętnie podejmujesz inicjatywę, działasz odpowiedzialnie i samodzielnie,świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,potrafisz budować i rozwijać ekipę,bardzo dobrze znasz pakiet MS Office.

MAMY DLA CIEBIE : samodzielne stanowisko,stabilne zatrudnienie : umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,szkolenia zawodowe i specjalistyczne,zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy : Lubin, ul. Paderewskiego 101

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku