Programista Python
ZF Group
Lodz, LD, PL
3 d. temu

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,

one of the world’s leading automotive suppliers.

Twoje zadania :

  • Tworzenie skryptów wspomagających proces automatyzacji, budowania, walidacji oraz testowania oprogramowania embedded;
  • Praca z narzędziami, które wspomagają rozwój oprogramowania (np. system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów);
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Azja).
  • Profil kandydata :

  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki : automatyka, elektronika, informatyka, elektrotechnika, telekomunikacja lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym;
  • Język Python3 na poziomie dobrym (wiedza poparta doświadczeniem zawodowym lub własnymi projektami);
  • Dobra znajomość języka C / C++ (doświadczenie embedded mile widziane);
  • Własne projekty z dziedziny embedded oparte na platformach Arduino / RaspberryPi będą dodatkowym atutem;
  • Znajomość zagadnień testowania będzie dodatkowym atutem (Unit testy, ISTQB);
  • Umiejętność programowania w innych językach takich jak Java będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
  • w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny : opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Be part of our ZF team as Programista Python and apply now!

    Our Commitment to Diversity

    ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees.

    Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.

    Job Segment : Developer, Java, R&D, Research, Technology